Zapisz się do newslettera i odbierz kod na darmową wysyłkę.

Szukaj

DUŻA TORBA LNIANA BRĄZOWA

199.00 zł

DUŻA TORBA LNIANA została uszyta z wytrzymałego, zmiękczanego lnu z dwiema pojemnymi kieszeniami na zewnątrz. W środku ma bawełnianą podszewkę z trzema dodatkowymi kieszonkami oraz dwa sznurki, którymi można związać torbę i zabezpieczyć jej zawartość.

Cała torba została uszyta z naturalnych materiałów przy użyciu nici bawełnianych. Wszystkie metki wewnętrzne zostały wykonane z tkaniny bawełnianej z nadrukiem (farba na bazie wody).

Wierzch: 100% len
Podszewka: 100% bawełna

Wymiary: 49 cm wysokości, 47 cm szerokości, 12 cm głębokości
Rączki: 68 cm długości

Podane wymiary mogą się różnić +/- 2 cm, ponieważ każdą sztukę szyję ręcznie i zdarzają się delikatne różnice powstające podczas krojenia tkaniny i ostatecznego odszycia.

UWAGA: Kulkowanie/mechacenie się jest naturalną cechą (nie wadą!) tkanin naturalnych, takich jak len czy bawełna, i nie są podstawą reklamacji. Jeżeli po czasowym tarciu o materiał powstaną ślady mechacenia, wystarczy ostrożnie ściągnąć je żyletką lub użyć golarki do ubrań.

DBANIE O TORBĘ

Jeżeli będziesz odpowiednio dbać o torbę, posłuży Ci przez wiele lat. Można ją prać w pralce w programie delikatnym 30°C i wirowaniem do 400 obrotów/min. Len najlepiej suszyć na płasko, aby uniknąć nierównomiernego rozciągania. Pamiętaj, aby torba w pralce miała wystarczająco przestrzeni – zapobiegnie to skręcaniu i odkształcaniu się tkaniny. Torbę (zarówno wierzch, jak i podszewkę) można prasować w temperaturze do 200°C, najlepiej z parą lub po delikatnym spryskaniu wodą.