Szukaj

MOON BAG NATURAL

270.00 zł

MOON BAG to średniej wielkości torba uszyta z wytrzymałego, grubszego i zmiękczanego lnu z dwiema pojemnymi kieszeniami na zewnątrz. Posiada podszewkę bawełnianą z trzema kieszonkami wewnętrznymi oraz dwoma sznurkami wszytymi w boki torby, które umożliwiają zawiązanie i zabezpieczenie torby od wewnątrz. Na naszywce widnieje ręcznie haftowane logo.

Cała torba uszyta jest z naturalnych materiałów przy użyciu nici bawełnianych. Każdy brzeg torby – również podszewkę – wykańczam od środka szwem francuskim, dzięki czemu torba jest bardzo wytrzymała i podwójnie (a nawet poczwórnie) zabezpieczona.

Jeżeli będziesz odpowiednio dbać o torbę, posłuży Ci przez wiele lat. Można ją prać w pralce w programie delikatnym 30°C i wirowaniem do 400 obrotów/min. Len najlepiej suszyć na płasko, aby uniknąć nierównomiernego rozciągania. Pamiętaj, aby torba w pralce miała wystarczająco przestrzeni – zapobiegnie to skręcaniu i odkształcaniu się tkaniny. Torbę (zarówno wierzch, jak i podszewkę) można prasować w temperaturze do 200°C, najlepiej z parą lub po delikatnym spryskaniu wodą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o MOON BAG, napisz do mnie!

WYMIARY:
wierzch
48 cm szerokości
44 cm wysokości
12 cm głębokości
kieszonki wewnętrzne
16 cm szerokości
23 cm wysokości

SKŁAD:
wierzch – 100% len
podszewka – 100% bawełna
szycie – 100% nici bawełniane
naszywka – papier impregnowany lateksem
haft – 100% nici bawełniane