Śledź nowości w kuun koirze! Zapisz się do newslettera poniżej.

Szukaj

STRING BAG natural

195.00 zł

STRING BAG została zrobiona na szydełku z wytrzymałego 100% bawełnianego sznurka polskiej produkcji. Rozciąga się pod wpływem ciężaru, jednocześnie nie odkształcając się za bardzo.

Cała torba została uszyta z naturalnych materiałów przy użyciu nici bawełnianych. Wszystkie metki wewnętrzne zostały wykonane z tkaniny bawełnianej z nadrukiem (farba na bazie wody).

Wymiary:
40 cm wysokości
38 cm szerokości

Rączki:
26 cm długości

Podane wymiary mogą się różnić +/- 2 cm, ponieważ każdą sztukę robię ręcznie na szydełku i zdarzają się delikatne różnice powstające podczas pracy.

UWAGA: Kulkowanie/mechacenie się jest naturalną cechą (nie wadą!) tkanin naturalnych, takich jak len czy bawełna, i nie są podstawą reklamacji. Jeżeli po czasowym tarciu o materiał powstaną ślady mechacenia, wystarczy ostrożnie ściągnąć je żyletką lub użyć golarki do ubrań. Sznurek bawełniany może wykurczyć się podczas prania o ok. 2 cm z wymiaru, jest to naturalny proces stabilizacji materiału. 

DBANIE O TORBĘ

Jeżeli będziesz odpowiednio dbać o torbę, posłuży Ci przez wiele lat. Można ją prać w pralce w programie delikatnym 30°C i wirowaniem do 400 obrotów/min. Torbę najlepiej suszyć na płasko, aby uniknąć nierównomiernego rozciągania. Pamiętaj, aby torba w pralce miała wystarczająco przestrzeni – zapobiegnie to skręcaniu i odkształcaniu się sznurka. Nie prasuj torby.