Zapisz się do newslettera i odbierz kod na darmową wysyłkę.

Szukaj

CZEŚĆ!

Jestem rzemieślniczką działającą w Warszawie. Szyję ubrania i akcesoria wyłącznie z naturalnych materiałów i surowców.
Farbuję ręcznie naturalnymi surowcami roślinnymi. 

Cieszę się, że chcesz towarzyszyć mi w tworzeniu i propagowaniu w pełni naturalnych produktów.

RĘCZNIE SZYTE

KUUN KOIRA to odpowiedzialna, zrównoważona mała pracownia rzemieślnicza, w której produkty tworzone są ręcznie, od podstaw. W swojej produkcji wykorzystuję wyłącznie naturalne materiały, w tym bawełniane i lniane nici, którymi szyję gotowe produkty.

Wierzę, że produkcja wyłącznie z surowców naturalnych, przyjaznych środowisku jest możliwa w prawdziwych stu procentach i że nie trzeba iść w tej kwestii na żadne ustępstwa.

MAŁA PRODUKCJA


KUUN KOIRA to miejsce, w którym projektuję, haftuję i farbuję ręcznie produkty wykonane wyłącznie z czystych materiałów naturalnych. Wybieram takie włókna jak bawełna, len, wełna. Tworzę z nich produkty praktyczne, przydatne na co dzień i trwałe, aby mogły służyć przez wiele lat. Skupiam się na małej produkcji w duchu rzemieślniczej dokładności, dążąc do wykorzystywania materiałów zgodnie z zasadą zero waste. Stawiam na świadomą, odpowiedzialną produkcję.

ROŚLINNE FARBOWANIE


W KUUN KOIRZE powstają limitowane produkty farbowane ręcznie naturalnymi, czystymi ekstraktami roślinnymi. Wszystkie projekty farbuję w swoim mieszkaniu na warszawskiej Pradze. Proces farbowania jest całkowicie wolny od toksyn i nie generuje szkodliwych odpadów powstających podczas nowoczesnego barwienia syntetycznego.

Swoje projekty farbuję między innymi pestkami i skórkami awokado, łupinami cebuli, szyszkami... Natura to niewyczerpane źródło najpiękniejszych barw. Dzięki temu każdy barwiony produkt jest wyjątkowy, niepowtarzalny i piękny.