Zapisz się do newslettera i odbierz kod na darmową wysyłkę.

Szukaj

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Z W R O T Y

W przypadku zakupów internetowych na dokonanie zwrotu masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki z zakupami. W tych dniach musisz poinformować mnie o chęci zwrotu towaru oraz nadać przesyłkę zwrotną. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania.

PROCES ZWROTU

Jeżeli chcesz zwrócić zakupiony u mnie produkt:

- napisz do mnie na kuunkoira@gmail.com. W wiadomości podaj numer zamówienia oraz informację o tym, jaki produkt chcesz zwrócić,
- wypełniony i podpisany formularz zwrotu, paragon (dowód zakupu/zapłaty) odeślij wraz ze zwracanym produktem na adres: KUUN KOIRA Aleksandra Kalinowska, ul. Inżynierska 5/52, 03-410 Warszawa. Formularz zwrotu możesz pobrać TUTAJ.

* Jeżeli odsyłasz przesyłkę pocztą, zachowaj potwierdzenie nadania – przyda się, jeśli wystąpią problemy z przesyłką.

ZWROT ŚRODKÓW

Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni od momentu dotarcia przesyłki zwrotnej do mnie. Zwrotu dokonuję na podany przez Ciebie numer konta bankowego w formularzu zwrotu.

ZWROT KOSZTÓW PRZESYŁKI

W sytuacji odstąpienia od zakupów dokonanych na odległość koszt odesłania towaru do mnie jest po Twojej stronie. Zwrot kosztu wysyłki poniesionego przy dokonaniu zakupów w sklepie internetowym zwracam w wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w sklepie. Jeżeli przy składaniu zamówienia wybierzesz droższą opcję przesyłki, nie otrzymasz zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem dostawy. Koszt wysyłki zagranicznej nie jest zwracany.

W Y M I A N Y

W przypadku zakupów internetowych na wymianę masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki z zakupami. W tych dniach musisz poinformować mnie o chęci wymiany towaru oraz nadać przesyłkę zwrotną.Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania.

PROCES WYMIANY

Jeżeli chcesz wymienić u mnie produkt:

- napisz do mnie na kuunkoira@gmail.com. W wiadomości podaj numer zamówienia oraz informację o tym, jaki produkt chcesz wymienić,
- odeślij produkt do wymiany na adres: KUUN KOIRA Aleksandra Kalinowska, ul. Inżynierska 5/52, 03-410 Warszawa.

Paczkę z nowym produktem wyślę w ciągu 2 do 10 dni roboczych, w zależności od tego, jakiego produktu wymiana dotyczy. Wszystkie produkty wykonuję ręcznie, dlatego w przypadku ubrań czas oczekiwania jest dłuższy.

* Jeżeli odsyłasz przesyłkę pocztą, zachowaj potwierdzenie nadania – przyda się, jeśli wystąpią problemy z przesyłką.

KOSZT WYMIANY TOWARU

W sytuacji wymiany zakupów dokonanych na odległość koszt odesłania towaru do mnie jest po Twojej stronie. Nie przyjmuję przesyłek pobraniowych. 

ZMIANA LUB ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Możesz zmienić lub anulować zamówienie. Jeżeli pomylisz się lub zmienisz zdanie, napisz do mnie jak najszybciej na kuunkoira@gmail.com.

ZWROT TOWARU NA FAKTURĘ VAT

Począwszy od 01.01.2021 r., prawo do odstąpienia od umowy wynikających z ustawy o prawach konsumenta przysługuje również osobie fizycznej zawierającej ze Sprzedawcą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W związku z tym, gdy w ramach niniejszej informacji mowa jest o uprawnieniach Konsumenta, począwszy od 01.01.2021 r. uprawnienia te dotyczą również osoby spełniającej powyższe kryteria.