ŚLEDŹ NOWOŚCI W KUUN KOIRZE! ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA PONIŻEJ.

Szukaj

WOREK hand-dyed CZERWONA CEBULA

40.00 zł

WOREK został uszyty z surowej wytrzymałej 100% bawełny. Może służyć jako wypełnienie do STRING BAG, STRING PETITE BAG lub osobno. 

Cały worek został uszyty z naturalnych materiałów przy użyciu nici bawełnianych. Wszystkie metki wewnętrzne zostały wykonane z tkaniny bawełnianej z nadrukiem (farba na bazie wody).

Wymiary:
31 cm wysokości
32 cm szerokości

Sznurek: 
29 cm długości

Podane wymiary mogą się różnić +/- 2 cm, ponieważ każdą sztukę robię ręcznie na szydełku i zdarzają się delikatne różnice powstające podczas pracy. Worek poddawany jest farbowaniu w naturalnych ekstraktach roślinnych podczas gotowania, dzięki czemu materiał jest ustabilizowany i nie wykurcza się podczas prania.

UWAGA: Kulkowanie/mechacenie się jest naturalną cechą (nie wadą!) tkanin naturalnych, takich jak len czy bawełna, i nie są podstawą reklamacji. Jeżeli po czasowym tarciu o materiał powstaną ślady mechacenia, wystarczy ostrożnie ściągnąć je żyletką lub użyć golarki do ubrań.

DBANIE O WOREK FARBOWANY

Jeżeli będziesz odpowiednio dbać o torbę, posłuży Ci przez wiele lat. Pierz torbę ręcznie w ciepłej wodzie wyłącznie w delikatnych, ekologicznych środkach. Delikatnie wyciśnij nadmiar wody lub nastaw wirowanie w pralce na maksymalnie 400 obr.. Torbę należy suszyć na płasko, aby uniknąć nierównomiernego rozciągania. Nie prasuj torby.